ua ru
пн-пт
з 10:00 до 18:00
SETA Decor

Прокат

Прокат карнавальних аксесуарів, предметів декору та інтер'єру, декору на тематичні вечірки, весілля

На численні прохання наших покупців компанія SETA Decor вводить нову послугу - ПРОКАТ карнавальних аксесуарів, предметів декору та інтер'єру.

Прокат (оренда) Товарів (видача, прийом) здійснюється в нашому шоу-румі за адресою м. Київ, метро Чернігівська, проспект Леоніда Каденюка, 23


Графік роботи понеділок - п'ятниця з 10:00 до 18:00.

Умови прокату
 1. Товар дається на прокат мінімум на одну добу (24 години).
 2. При прокаті Товару на термін менше доби, оплачується вартість прокату за цілу добу.
 3. В разі, якщо Ви не повертаєте Товар в термін (затримуєте більш, ніж на добу), то оплачуєте ціну прокату Товару ще за одну добу.
 4. У випадку прокату Товару на час більше 2-х діб передбачені знижки.
 5. При отриманні Товарів вноситься грошова застава, що дорівнює роздрібній ціні Товару, зазначеної на сайті.
 6. Плата за прокат віднімається з заставної вартості при поверненні Товарів. Залишок суми повертається після повернення Товарів.
 7. Товар можна також забронювати заздалегідь до призначеної дати. Щоб забронювати Товар, потрібно внести передоплату у розмірі 100% вартості прокату за добу. Бронь можна оплатити або особисто в нашому офісі, або переказом на картку Приват Банку (номер картки уточнюйте у менеджера). У разі відмови від броні менш ніж за 2 доби - гроші не повертаються.
 8. Прокат оформлюється шляхом укладення Договору прокату і акту прийому-передачі.
 9. При отриманні Товарів Клієнт разом з менеджером пункту повинен перевірити комплектацію і зовнішній вигляд Товарів. Недоліки потрібно вказати в Акті прийому-передачі. Після підписання Акту прийому-передачі претензії не приймаються.
 10. У разі появи у Товару дефектів, що виникли в процесі експлуатації його Клієнтом, останній відшкодовує збитки в розмірі вартості ремонту, хімчистки або інших заходів по відновленню.
 11. У разі, якщо повернення Товарів стає неможливим через втрату, або невідновні псування, Клієнт оплачує неустойку в розмірі повної вартості Товарів (вказується в Договорі).
Для постійних покупців
Дисконтна картка
Для постійних покупців мережі магазинів Сета Декор існує накопичувальна дисконтна система знижок. При купівлі товару на суму від 1001грн вам, при бажанні, видається дисконтна накопичувальна картка, для цього покупець заповнює анкету. Дисконтну картку можна оформити як на фізичну особу (конкретну людину), так і на юридичну особу (організацію).
За допомогою даної картки, на наступну покупку Ви отримуєте знижку 5% на товар, який в мережі наших магазинів у продажу без знижки. Сума ваших покупок підсумовується. При досягненні суми ваших замовлень 7001грн, ваша знижка по карті становитиме 7%, і від 10001грн у вас буде знижка по карті 10%. Про загальну суму здійснених покупок і відсоток вашої знижки, ви завжди можете дізнатися у касира в магазині або в телефонному режимі при замовленні в інтернет-магазині.
За дисконтною програмою знижки не підсумовуються.
Для того щоб оформити продаж з використанням дисконтної картки в інтернет-магазині нашої мережі, необхідно в коментарі до замовлення вказати що у вас є наша карта, на чиє ім'я, прізвище вона видана і номер картки.
При підтвердженні в телефонному режимі, треба запитати у менеджера, чи прорахована ваша знижка.
Якщо вас цікавить одноразова знижка на велику суму (від 3000 грн на один вид товару). Така знижка обговорюється з директором нашої мережі, за посередництва адміністратора магазину.