ua ru
пн-пт
з 10:00 до 18:00
SETA Decor

Блог

За карнавальними костюмами в SETA Decor

На кожне свято чи тематичну вечірку ви зможете обрати костюм у нашому магазині протягом усього року. Незалежно від того, наскільки популярний костюм ви шукаєте, ви завжди знайдете потрібний костюм у нашому магазині. Seta Decor втілює найнесподіваніші ідеї та фантазії в життя. Саме тому в нашому каталозі ви можете знайти незвичайні, цікаві, а також ексклюзивні карнавальні костюми. Перед продажем кожен костюм ми перевіряємо на шлюб, відпарюємо та дбайливо складаємо. Щоб покупець не думав про турботи з товаром, а міг після покупки одразу одягнути костюм та вирушити на свято.

Створення атмосфери свята: карнавальні костюми та аксесуари

У справі створення яскравого запамятовуючого образу, велике значення має не тільки карнавальний костюм, але й успішно підібрані аксесуари. Ми маємо широкий асортимент костюмів на будь-який смак. Для завершення образу у нас є все необхідне: корони, капелюшки, маски, коміри, рукавички, крила та багато іншого. Різноманітні аксесуари для тематичних вечірок у Києві: Венеціанська, Гетсбі, Мексиканська, Ковбойська, лікарська та багато інших зроблять вашу вечірку веселою та захоплюючою. А також неймовірна кількість аксесуарів для 8 березня, Дня святого Валентина, Хелоуіна, Весілля, Дня народження. Все це та багато іншого ви знайдете в нашому магазині SETA Decor

Карнавальні аксесуари від інтернет магазину SETA Decor

Вибрали, а чи можливо вже купили карнавальний костюм для свята чи вечірки? Зробіть ваш образ справді унікальним і незабутнім, використовуйте аксесуари! У нашому магазині великий вибір біжутерії, головних уборів, підтяжок, метеликів, рукавичок, хусточок та інших аксесуарів, які гармонійно доповнять ваш образ, зробивши його ще цікавішим! Завдяки широкому вибору аксесуарів, ви зможете глибоко пропрацювати своє вбрання та додати більше глибини до свого образу. Уважно перегляньте розділ аксесуарів, і ви обов'язково знайдете те, що підійде до вашого маскарадного костюму.