ua ru
пн-пт
з 10:00 до 18:00
SETA Decor

Вечірки

SETA Deсor - Інтернет магазин

SETA Decor - це мережа магазинів з безліччю різноманітних карнавальних аксесуарів, костюмів, декором, подарункової лінією. Дизайнерські вінки, обручі, спідниці, плащі, накидки порадують наших найвимогливіших покупців, так як це улюблена робота наших дизайнерів, і все виключно лімітованою кількістю (капсульні колекції). Також у нас Ви знайдете багато бюджетних позицій для прикраси приміщень як великих: торговельних і бізнес центрів; так і маленьких: затишних кафе, ресторанів, бістро, нічного клубу, кімнати будинку.

Карнавальні аксесуари від інтернет магазину SETA Decor

Грандіозне свято, тихе сімейне свято, корпоративна вечірка - ті заходи, які люблять і очікувані багатьма з нас. Вони дозволяють скрасити нудні, трудові дні і вносять в життя нові фарби, нові емоції і дають заряд енергії. Інтернет-магазин SETA Decor представив на сторінках своїх каталогів величезна кількість прикрас і костюмів, з якими ви зможете втілити в життя найнеймовірніші задуми щодо сценарію і тематики дійсно незабутнього свята.

Створення атмосфери свята: карнавальні костюми та аксесуари

SETA Decor інтернет-магазин, який пропонує безліч костюмів для карнавалів, тематичних вечірок, корпоративів та інших свят. Наш асортимент включає в себе як абсолютно унікальні товари, виготовлені дизайнерами лімітованою кількістю, так і бюджетні аксесуари, подарунки та костюми, які допоможуть створити яскраву, святкову і незабутню атмосферу.

Нашим клієнтам ми пропонуємо купити:

Крім того, що ми постаралися зібрати величезний асортимент карнавальних костюмів, аксесуарів для свят і елементів декору, ми подбали і про ваш комфорт. Для постійних покупців у нас розроблена дисконтна система знижок. А для того, щоб покупки були легкими і приємними, ми передбачили різні способи доставки.